Note

GOOGLE-Femer (ka pergjigjet per gjithcka)
FACEBOOK-Adoleshent(muhabet per gjithkend dhe gjithcka+duke ndryshuar cdo dite)
TWITTER-Burre(flet pak po thote shume)
YOUTUBE-Fallxhore (të tregon sekretet e jetës tënde në film+dhe jeten e njerëzve të “dashur” te N se. Q se,K)
SKYPE-Politikan (e gjen personin online vetem kur AI ka punë me ty)

Fytyra e vërtetë e internetit

Anësore

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.