Note

Idetë  më entuziazmojnë

Njerëzit më gëzojnë

më dëshpërojnë

Dashuria më jep jetë

Paratë     më shtërngojnë

Ndryshimi   më sfidon

Problemet më përulin

Perëndia më jep shpresë.

 Andaj, Perëndi më jep afër njerëzit dhe burimet e

duhura që idetë e thurura me dashuri të mos jenë probleme, por të sjellin Ndryshim.   ap 2012

 

Përtej vetes

Përmendje

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.